KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR
2021-2022 YILI KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Ziyaretçi Defteri-Yorumlar


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Hatice Öztürk (14/05/2019 16:03)
Konu : TEŞEKKÜRLER VERA
Mesaj : Acısıyla tatlısıyla burda 2 yılım geçti. bana evimin sıcaklığını aratmadıkları için fatih abi ve sunay ablaya çok teşekkür ediyorum.bu yurda geldiğim için hiçbirzaman pişmanlık duymadım aksine burayı çok özleyeceğim.herşey için çok teşekkür ediyorum.
pervin nar (14/05/2019 15:57)
Konu : TEŞEKKÜRLER VERA
Mesaj : ilk defa yurtta kaldığım için çok zorlanacağımı düşünmüştüm.veraya tesadüfen denk geldim.iyki denk gelmişim.burda kaldığım 2 yıl süresince hiç pişman olmadım. herşey için teşekkürler vera :)
Bilgen Avcı (14/05/2019 15:36)
Konu : TEŞEKKÜRLER VERA
Mesaj : 4 yıl botunca yurtta kalmak mı? imkansız sanırdım ama değilmiş insan evinin rahatlığını istiyor tabi burda buldum galiba bu rahatlığı eminim ki diğer kalan arkadaslarımda böyle düşünüyordur hayatımın en önemli yılları geçti bu yurtta iyi ki diyebilirim teşekkürler sunay abla ve fatih abi
Rukiye Çalışkan (14/05/2019 15:30)
Konu : VERAYA VEDA
Mesaj : Vera da 3 yıl kaldım ve sahipleri olsun çalışanları olsun her zaman iyilikleriyle bizi karşıladılar. Her şey için teşekkürler..
Nazlıcan Toker (14/05/2019 15:21)
Konu : en güzel yıllarım
Mesaj : şu yurda geldiğimde o kadar tedirgin üzgün yalnızdımm ki... büyüdüm, törpülendim , örselendim , yeri geldi kazandım yeri geldi kaybettim. ama öğrendim.. büyümeyi , düşmeyi , düştükten sonra kalkmayı öğrendim. özlemem dediğim ne varsa özlemeyi öğrendim. aile olmayı öğrendim. vera benim için hem en güzel yıllarım hem de en büyük tecrübelerim... iyi ki gelmişim , iyiki tanımışım buradaki herkesi.. sizleri seviyorum. bu bir veda değil ayrıca geri döneceğim :)
Şennur Güneş (14/05/2019 15:14)
Konu : TEŞEKKÜRLER VERA
Mesaj : Yurtta kalmak istemeyen biriydim fakat tesadüfende olsa bu yurdu seçtiğim için mutluyum.İyi ki bu yurtta kalmışım diyorum çünkü yurdun sahipleri ve çalışanlar hep zaman aile sıcaklığında yaklaştılar.Verayı unutmayacağım.Sizi seviyorum
Dudu Akbaş (14/05/2019 13:04)
Konu : iyi ki vera
Mesaj : acısıyla tatlısıyla geçirdiğim bu 2 senede göstermiş olduğunuz ilgi anlayış sabır ve güzel bi yurt hayatı için sonsuz teşekkürler. Verayı hiç ama hiç unutmayacağım sımsıcak yuvamı...
iyi ki vera iyi ki Fatih abi iyi ki Sunay abla
Nuray akgül (14/05/2019 12:52)
Konu : Aile sıcaklığı tadında
Mesaj : Nazilliye gelip şans eseri burasıda olmaz diyerek kapısından girdiğim yurt,giriş o giriş bir daha çıkamıyosunuz çünkü buradaki samimiyeti,sıcaklığı özelliklede sunay abla ve fatih abiyi tanıdıktan sonra bırakmanız imkansızlaşabiliyor.bir daha olsa bu güzel insanlarla yine 4 yıl beraber olmak isterdim.İkinci Aileniz oluyorlar herzaman yanınızda olduklarını hissedebiliyorsunuz. Sizi ÇOOKK SEVİYORUMM..
seren sevindik (14/05/2019 12:34)
Konu : unutamayacağım...
Mesaj : üniversiteye gelen her öğrenci gibi tereddütlerim vardı kalacağım yerle ilgili fakat kapısından girdiğim an hissettiğim aile sıcaklığı yöneticilerin ilgisi sevgisi tam tamına 4 yılımı burada geçirmemi sağladı. Şimdi iyi ki diyorum iyi iki bu güzel insanları tanımış ve 4 yılı Sunay abla ve fatih abi ile geçirmişim. Sorununuz ne olursa olsun her zaman yanınızda olacak insanlar olduğunu bilmek çok güzeldi teşekkürler VERA.
almina kırmıt (14/05/2019 11:47)
Konu : gitmek istemiyorum
Mesaj : Nazilliye hiç gelmek istememiştim özellikle yurtta kalmak beni hep korkutmuştu bu yurda girdiğimde ağlıyodum ama şimdi neden sadece iki sene diye kendime kızıyorum geldiğimde bu yurtta kalmak istemediğim için ağlarken şimdi bu yurdu bırakmak istemediğim için ağlıyorum sunay abla fatih abi onlardan okadar çok sey öğrendim ki değil yurt müdürü bize hep abi abla oldunuz gitmek istemiyorum sizi çok seviyorum iyi tanıdım demiycem çünkü bu bi veda değil benim herzaman ikinci ailem burda olucak
Vildan TOKAT (14/05/2019 11:39)
Konu : Nazillideki Evimm
Mesaj : 4 yıl önce geldiğimde üniversite hayatımın tümünü yurtta geçireceğimi düşünmezdim ama burası öyle güzel bir yer ki bu sene ayrılıyorum diye çok üzgünüm.Vera, kız yurdundan çok daha fazlası fatih abiyi sunay ablayı çok seviyorum. Her şey için çok teşekkür ederim. Nazillide her zaman bir ailemin olduğunu biliyorum. İYİKİ TANIMIŞIM SİZİ.
Sevcan İnal (14/05/2019 10:42)
Konu : Güzel evim
Mesaj : 4 yıl önce buraya ilk geldiğimde o kadar çok üzülüp ağlamıştım ki, ailemin yanımda olmayacağı için Şimdi de, ağlayarak veda ediyorum bu güzel insanlara. Sunay ablam ve Fatih abim bana anne baba sevgisiyle yaklaştılar hep. Bir yurt ortamından çok yuva sıcaklığı verdiler burada bana. Her anımda yanımda oldukları ve benimle üzülüp benimle sevindikleri için onlara çok çok teşekür ederim. Şimdi buradan ayrılıyorum fakat burada da ikinci bir ailemin olduğunu biliyorum. Sizi çok çok çok seviyorum. İyiki varsınız.
sedat canatar (12/10/2018 10:19)
Konu : TEŞEKKÜR EDERİZ
Mesaj : 4 YIL SÜRESİNCE KIZIMIZA KENDİ KIZINIZ GİBİ BAKIP BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE GÖSTERDİĞİNİZ BÜTÜN EMEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.BİR BABA OLARAK ÇOK MEMNUN KALDIK 4 YIL BOYUNCA.HERŞEY İÇİN ÇOK AMA ÇOK SAĞOLUN VAROLUN.İYİ Kİ SİZE EMANET ETMİŞİZ KIZIMIZI...BENCE NAZİLLİNİN EN İYİ YURDUSUNUZ.
Hatice Karaman (04/07/2018 14:07)
Konu : Huzurlu Yuva
Mesaj : Bu yurda ilk adımımı attığımda o kadar tedirgindim ki. Aileme veda etttiğim zaman onlar omadan nasıl devam edicem diye düşünüyordum ama Fatih abi ve Sunay abla bana o kadar içten davrandılar ki. Bize o kadar titizlikle sevgiyle yaklaştılar ki burdaki ailem oldular. bir sıkıntımız olduğu zaman her zaman kol kanat gerdiler bize güvende hissettirdiler.Malesef her güzel şeyin sonu olduğu gibi burdan ayrılırken bir sürü güzel anılarla veda ettim. 3 yılı geride bıraktım. Sizi çok seviyorum naziilideki ailem iyi ki varsınız. Gerçekten buraya gelince pişman olmıcaksınız çünkü sizi burda bekleyen kocaman bir aile var :)
Fatma Ekşi (06/06/2018 19:27)
Konu : Güzel evim
Mesaj : o kadar sıcak bir ortamda iki yıl geçirdim ki herşey güzeldi iki yıl boyunca sanki kendi ailemle yaşıyormuşmuşum gibi yaşadım.her güzel şeyin sonu olduğu gibi bu güzel günlerinde sonuna geldim keşke daha da kalmak nasip olsaydı.Çalışanlarınız olsun siz olsun hepiniz ailem oldunuz.iyiki burayı sizi tercih etmişim bundan bi kere bile pişmanlık duymadım.iyiki tanıdımm sizin gibi güzel insanları.
melis kösecik (06/06/2018 11:28)
Konu : en güzel iki yılım
Mesaj : ilk geldiğim günü dün gibi hatırlıyorum... o kadar sıcak bir ortam oldugunu ilk adım attığımda hissetmiştim. Acısıyla Tatlısıyla en güzel zamanlarımı verda geçirdim... sizi tercih etmekten bir gün bile şüphe etmedim... çalışanlarıyla olsun emekleriyle olsun çok güzel insanlarsınız... sizleri tanımak çok güzeldi... şimdi ise veda zamanı ansızın nazilliye geldiğim zaman ilk adım atacagım ikinci evim... tantuniyi biberli ekmeği özlediğim zaman tebessüm bir gülücükle nasıl özlemimi yatıştırdığım en güzel evim :)
Semanur Tezcan (02/06/2018 11:09)
Konu : VERAYA VEDA
Mesaj : Vera ya yurt demek kesinlikle haksızlık olur burası benim ikinci evim oldu. Eve gittiğimde ilk özlediğim yer. Nazilli de ki en güzel anılar, samimi arkadaşlıklar ,güler yüzlü Fatih abi ve Sunay abla ..Bizimle kendi çocukları gibi ilgilenen diğer çalişanlar. İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.. :)
gizem (02/06/2018 11:01)
Konu : evimin yokluğunu hissettirmeyen güzel yurdum
Mesaj : 2 yılımı dolu dolu ve çok güzel geçirdim sizlere çok teşekkür ederim iyi ki buraya gelmişim. acısı tatlısıyla bitirdim ve bana güzel insanlar tanımaya aracılık ettiğiniz için teşekkür ederim Sunay ablacım ve Fatih abicim :)
NEHİR CEYLAN (31/05/2018 20:00)
Konu : VERAYA VEDA
Mesaj : DOLU DOLU 2 YILIM EN GÜZEL GÜNLERİM EN GÜZEL DOSTLUKLARI KAZANDIĞIM BENİM 2, EVİM :) İYİ Kİ GELDİM İYİ Kİ SİZLERLEYDİM.. TEŞEKKÜR EDERİM VERA AİLESİNE
saliha Bandırmacı (31/05/2018 19:54)
Konu : İYİ Kİ BURDAYDIM
Mesaj : İlk geldıgınde cok zorlanıyosun ama sıcak bır yer bulabılmek cok onemlı calısanlarınız ve herkes ile yeterınce ılgınız cok guzel iyi ki burdaydım 2 yıl bıttı ve nazıllıde ozleyebılecegım yerler arasında vera da var ilginiz ve dusunceli davranısınız ıcın tesekkur ederim
 2 
YORUMLAR
    
İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL: 0 256 315 64 82

Cep: 0 532 498 55 93

0 530 286 40 67