KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR
2021-2022 YILI KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Ziyaretçi Defteri-Yorumlar


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Şeyda Kale (31/05/2018 17:41)
Konu : Bir Ayrılık Şarkısı Seç
Mesaj : Bana evimden sonra sıcak bir ortamı kurduğunuz için, iyisiyle kötüsüyle yaşadığım her duyguda yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bana her zaman en güzel oda arkadaşlarını verdiniz ama en büyük üzüntüm efsane sağ 6'da bu kadar az kalmamdır... Özelikle Nokta ve Ümriye'yi bu kadar geç tanımam. Düşünsenize Nokta ve Ümriye'yi tanımadan gittiğimi. Düşüncesi bile kötü. Yüksel, Merve, Cansın, Cansel, Mehtap, Merve ve Nisa'yı tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki Vera! Hepinizi ve bahçenizi çok seviyorum :)
EZGİ NUR MENGECİ (31/05/2018 12:05)
Konu : ACISIYLA TATLISIYLA
Mesaj : Sanki yurtta değil de kendi evinizde kalıyormuş hissi uyandıran, sımsıcak bir aile ortamı :) ağlayarak gelirken ağlayarak gitmek.. koskoca dört yılın nasıl geçtiğini asla anlayamamak.. Anlatılmaz yaşanır bir yer :) sizi çook seviyorum,iyiki varsınızz
ÜMRİYE DİNÇEL (31/05/2018 11:33)
Konu : NE VEDASI
Mesaj : İlk geldiğinde zamanın burada nasıl geçeceğine nasıl aileni eski çevreni göremeden bilmediğin bi yerde tanımadığın insanlarla uyum sağlayacağını sorgular durursun. Ama bu düşünce Sunay abla ve Fatih abiyi birazcık bile olsa tanıdığında hemencecik son bulur. Sunay ablayla sohbetlerini özlersin.Fatih abiyle yorum yapmaları. Bir fincan kahveyi özlersin.Dostunu özlersin, Nisayı özlersin Noktayı Adanalısını İzmirlisini bile özlers özlersin. Kısacası gelmek zor olur belki Veraya fakat gitmek hiç bu kadar zor olmamıştır. SICAKLIĞINIZI ÖZLİCEM EN SIKI SARILMALARIMIZI. SİZİ ÖZLİCEM. KOCA DÖRT YILIMI... İYİ Kİ VERA ...
Gülşah Ağaç (28/05/2018 11:20)
Konu : VEDALAR OLMASA
Mesaj : 4 yıl.. Aslında kısacık ama upuzun zaman . Nasıl geçer ne yaparım diye düşünürken bu güzel zamanlarımın çok çabuk geçmesi üzüyor.. Güzel dostluklar , arkadaşlıklar kazandım burada .. Her şeyin ötesinde iyi günümde de kötü günümde de yanımda olabilecek bir abla abi.. Çok güzel insanlar tanıdım burası ikinci evim oldu.. Vedalar olmasa.. Her şey için 4 yılım için çok çok teşekkür ederim..
Merve Bahtiyar (27/05/2018 18:37)
Konu : VERAYA VEDA
Mesaj : İlk geldiğimde korkak, meraklı bir o kadar da heyecanlıydım. Ev ortamından etkilenip burayı tercih ettim ve 2 yıl boyunca bu seçimimden hiç pişman olmadım. Her ne kadar her ilk zamanlar her hafta İzmir'e gidip gelsem de ikinci evim burası oldu :)) Önce Fatih abi ve Sunay abla gibi iyi insanlar tanıdım sonra güzel dostluklar kazandım. Şimdilerdeyse gideceğim için üzülüyorum :(
Demet İyiol (27/05/2018 18:07)
Konu : ACISIYLA TATLISIYLA
Mesaj : Nasıl anlatılır ki burada o güzeli 4 yılım. ilk geldiğim günü hatırlayıp son gideceğim günleri sayıyorum şuan. İlk günlerimde heyecandan aileme yuvama gitmek için gün sayarken şimdide üzülerek gün saymak. ilk seneden dördünce seneye böyle duygular yaşatan buradaki güzel insanlara o kadar minnettarım ki. Büyüdüğüm, geliştiğim, ağladığım,güldüğüm,heyecanlandığım yeri gelip ne yapacağımı bilemediğim günleri hep burada geçirdim. Hayatımda tanıyabileceğim en yüreği bol, en içten,güler yüzlü tatlı insanlar Koyuncu ailesi. Tabi o ailenin bir ferdi olarak onları tanıdığım gün en şanslı günümdür. Buradan teşekkürler o kadar hafif gelir ki onlara. Hayatımda ki dönüm noktalarının en büyüğünde bana destekçi oldukları için haklarını asla ödeyemem. Ben buradan ayrılırken hatırlarında güzel bir tebessümle hatırlanmak benim onlara en büyük teşekkürüm olur. Her güzellik sizinle olsun. Sevgiler deli dolu Demonuz !!
beyza özdem (26/05/2018 20:49)
Konu : TEŞEKKÜRLER VERA
Mesaj : İki yılımı bu güzel yurtta geçirdim.Güzel dostluklarla için de çalışanlar olsun müdürlerimiz olsun hepsi cana yakın güzel insanlar gerçekten hepsini ailem gibi seviyorum.Yurdu tercih edecek olanlara hiç süpheşiz öneriyorum.Ayrılacak olmama fazlaca üzülüyorum.HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER VERA İYİKİ SİZİ TERCİH ETTİM.
Kübra Kocaman (26/05/2018 19:29)
Konu : Vera ve güzel olan herşeye elveda
Mesaj : İlk geldiğim anda hissettiğim ve bu dört senenin sonunda daha da iyi hissettiğim duygu.Bir öğrenciye lazım olan şey.. Evinden yabancı, ailenin olmadığı yabancı bir yerde sana aileni aratmayacak insanların olması. Vera Kız Yurdu işte bu noktada benim en büyük şansım oldu. Gerek Sahipleri Fatih Abim ve Sunay Ablam olsun, gerek çalışanları, yemekleri, düzeni kısaca herşeyi ile bana evimi aratmadı. Evimin sıcaklığını bana sundular. Çok güzel anılarla buradan ayrılıyorum. Herşey için teşekkürler VERA :)
Duygu Şahin (26/05/2018 17:18)
Konu : TEŞEKKÜRLER VERA
Mesaj : Buraya ilk geldiğim gün hissetmiştim sıcaklığı. İlk geldiğim gün nasılsa şu anda aynı.. Bana en güzel zamanlarımı ve güzel dostuklarımı kazandırdığı için vera iyi ki var. Söylendiği gibi sımsıcak yuvamız teşekkürler vera.
SERPİL BEKİRBAŞOĞLU (26/05/2018 17:08)
Konu : İkinci Evim
Mesaj : Nazilliye ilk geldiğimde burada zaman nasıl geçer diye düşünürken Veranın önünde buldum kendimi bahçesinden içeri adım attığımda dedim ki burası benim ikinci evim.Fatih abi ve Sunay ablayı da gördükten sonra sanki hiç yabancı değilmişim gibi hissettim.Acısı tatlısıyla 2 yıl burada herşeyi beraber paylaştık ve sağolsunlar Fatih abi ve Sunay abla her zaman bize destek oldular biz burada her zaman geniş bir aile olduk , çalışanlarının samimiyeti ,güzel yemekleri ,bahçede çay sefalarımızı hiç unutmayacağım .İleride tekrar ziyarete geleceğim ikinci evim ve buradaki ailem sizi çok seviyorum Allaha emanet olun :)
Esra Furat (26/05/2018 16:35)
Konu : Güzel evim
Mesaj : Nazilliye ilk geldiğimde cansız sokaklar gri evler vardı hep çevremde ama bir yurt vardı ki canlı parlak sımsıcak.. Diğer yurtlara nazaran daha güzel.Yemeğiyle olsun ısıtmasıyla olsun güler yüzlü çalışanlarıyla olsun herşeyi ile bambaşka yurdumuz.Ve en önemlisi Sunay ablanın annemiz Fatih abininde babamız olması.Arkadaş olabilmeleri her konuya çözüm odaklı yaklaşımları. Yeni gelecek öğrenciler ne kadar şanslı olacaklarını tahmin bile edemez.Her neyse iyi ki varsınız Vera Ailesi..
Simge Öztürk (26/05/2018 16:00)
Konu : BU Bİ VEDA DEĞİL
Mesaj : Nasıl başlasam bilemiyorum ama sanırım ilk günden başlasam en iyisi ben kapıda ağlarken içeri sarılarak beni içeri alan Sunay ablam sürekli gülen yüzü, her gidenin arkasından dolan gözleri,renk renk kıyafetleri..Nazillideki babam Fatih abi gözünden hiç bişey kaçmayan pür dikkati, bişey istesek tamam abicim demesi,sınava gönderirken 100 alın gelin demesi,herşeyi hemen farketmesi(1 kiloyu bile)hepsi için size teşekkür ediyorum ve hiç birini unutmayacağım.İyi kötü günlerimde hep yanımda oldunuz .Sizi çook seviyorum,hep mutlu kalın!!
Ezgi Barış (26/05/2018 10:16)
Konu : VERAYA VEDA
Mesaj : buraya ilk geldiğim de nasıl alışaçağımı düşünürken siz burada öyle bir aile sıcaklığı gösterdiniz ki sen fatih abi bir baba sıcaklığı sunay ablacığım sen bir anne sıcaklıgı ile karsıladını iki yıl boyunca bütün sorunlarımıza ortak oldun sunay ablacım bize her konuda destek oldun ve nazilliyi bana sevdirdiniz buradan mezun olsamda nazillide ki ikinci ailem olan sizi asla unutamıcağım sen de beni unutma sunay abla okey ortagını :) SİZLERİ COK SEVİYORUMM HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRR EDERİMM
Hatice İpek ERASLAN (24/05/2018 22:02)
Konu : TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM
Mesaj : Ben ilk defa ailemden ayrı kalmadım buraya gelirken.Aile özlemi o sıcaklık çok ayrı birşey. Daha öncedende yurtta kalmıştım tabi lise zamanımda. Ama üniversite bambaşka....Sımsıcak yuvamız VERAMIZ sizinle sıcak Sunay ablacım ve Fatih abicim.Bana aile özlemini biraz da olsa dindirdiğiniz için teşekkürler. Nazilliye ilk geldiğimizde yurtlar arasında birinciydiniz ben öyle duydum :) Ailem beni Sunay abla ve Fatih abiye iyiki emanet etti.Sunay abla benim Vera Kız yurdundaki ve Nazillideki annem oldu. SIkıntılarım oldu onlara koştum. Nazillideki ailem onlar benim. İyi ki onları tanımışım ve yurtlarını tercih etmişim.Ama şimdi 2 yıllık nazilli maceram ,hikayem bitti.Mezun oluyorum hem mutluyuum hemde hüzünlü.Sizleri unutmayacağım Fatih abicim ve Sunay Ablacım. SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZ İÇİN :)
emine yıldırır (10/04/2018 08:17)
Konu : teşekkürler
Mesaj : nazillinin en iyi yurdu olduğunuzu duyduğumda hiç tereddüt etmeden kızımı size emanet etmekle ne çok doğru bir karar vermişiz.iyi ki sizin yurdunuzla kalmış.size ne kadar teşekkür etsem az kalır.gerçekten bir anne bir baba ocağı gibi sıcak ilginiz alakanızla hiç gözümüz arkada kalmadı.4 yıl su gibi geçti.iyi ki varsınız iyi ki sizi tanımışız bir anne olarak çok sağolun...
fatmagül TÜRKEL (27/12/2017 09:43)
Konu : TEŞEKKÜR MESAJI
Mesaj : KIZIMI KIZINIZ GİBİ KORUYUP KOLLADIĞINIZ İÇİN İYİ GÜNÜNDE KÖTÜ GÜNÜNDE HEP YANINDA OLDUĞUNUZ İÇİN HEM BİZE HEM DE KIZIMA BİR ANNELİK,BABALIK YAPARAK ÇOK GÜZEL BİR 4 YIL YAŞATTIĞINIZ İÇİN SİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM SUNAY HANIM FATİH BEY ... KIZIM MEZUN OLDU AMA SİZİ HİÇ UNUTMADIK.
ahmet karabacak (16/12/2017 10:28)
Konu : teşekkür ederiz
Mesaj : değerli fatih bey ve sunay hanım.nazilliye geldiğimizde en doğru kararı verdiğimiz konusunda hiç tereddüt etmedik ve size emanet ettik.nazillinin en iyi yurdu olduğunuzu duymuştuk fakat kızım 4 yıl boyunca sizde kalınca bunu yaşayarak çok daha iyi anladık.vermiş olduğunuz emeğiniz fedakarlığınız kısacası herşey için size çok minnettarız.herşey gönlününüzce olsun yolunuz her zaman açık olsun.saygılarımızla karabacak ailesi.
Duygu (10/06/2017 20:59)
Konu : veraya veda
Mesaj : Buraya geldiğimde nasıl alışacağım konusunda bir fikrim yoktu ilk defa bi yurtta kaldım ve sandığımdan çok daha kolay oldu alışmam. Fatih abi sunay abla çok iyi insanlar ellerinden geldiğince her konuda yardımcı oldular. Onları çok seviyorum. Olurda nazilliye tekrar gelirsem aklıma gelecek ilk isim onlar olacak. Yurt olarak nazillideki en iyi yurt diyebilirim. Yemek konusundada mesela her yerde yemek yiyemezdim ama gayet güzel temiz.Kısacası yine olsa yine bu yurdu tercih ederim sizleri çok seviyorum vera ailesine her şey için teşekkür ederim iyiki sizi tanımışımm :)
seher (10/06/2017 10:18)
Konu : Vera macerası bitti.
Mesaj : buraya geldiğimde buraya nasıl alışacağım konusunda endişelerim vardı bazı nedenlerden dolayı geç gelmiştim fakat çok çabuk uyum sağlamıştım. Sunay abla olsun Fatih abi olsun iyi günümüzde mutluluğumuzu kötü günümüzde hüznümüzü paylaştılar bizimle. şuan ise hiç ama hiç gitmek istemiyorum ama yine buralara gelirsem ilk ziyaret edeceğim yer. bize nazilliyi sevdiren güzel insanlar herşey için teşekkürler kendinize iyi bakın :)
ELÇİN (10/06/2017 10:11)
Konu : yuvamız
Mesaj : nazillide geçiriğim 2 sene boyunca buradaydım evimden farksızdı benim için. zor alıştım tekirdağlardan buralara ama şimdi sorsak asla gitmek istemem. fatih abi sunay abla bizim annemiz babamız oldu, kötü olduğumuzda iyi etmek için elinden geleni yapmaya çalıştılar yolum birdaha buraya düşse tercihim yine VERA olur
sizleri çok sevdim kendinize iyi bakın vera ailesi...
 3 
YORUMLAR
    
İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL: 0 256 315 64 82

Cep: 0 532 498 55 93

0 530 286 40 67