KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR
2021-2022 YILI KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Ziyaretçi Defteri-Yorumlar


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

zeynep çolak (03/06/2017 10:28)
Konu : İkinci aileme veda...
Mesaj : benden önce ablamında aynı yurtta kalması büyük br şansdı bana .buraya ilk geldiğim günden itibaren her zaman huzur verdi bana :) sunay ablam fatih abim bizim her zaman yanımızda olduklarını hissettirdiler. bizim üzerimizde olan emeklerini hiç bir zaman ödeyemeyeceğimizi biliyoruz. üniversite hayatım boyunca en büyük iyikim. sizleri çok seviyorum ... HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİMMM:)))
Aysenur Cinibiz (02/06/2017 16:50)
Konu : VEDA
Mesaj : Buraya geldiğimde nasıl bir hayatın beni beklediği bilmiyordum. Burada vera benim için bir ev oldu. Fatih abinin Sunay ablanın uzerimizde cok emekleri oldu. burada hep destek oldunuz. Arkadaşlarım dahil hepsi benim için cok ayrı yerleri oldu. Burası benim için ikinci evim oldu.Burdan kopmak çok kötü olucak. Sizleri cok seviyorum iyi ki sizleri tanımısım.:* 2 yıl göz acıp kapayıncaya kadar gectii. :(
Ayşen Damla (02/06/2017 11:24)
Konu : Nazilli'deki evim
Mesaj : Hiçbir zaman yurttaymış gibi hissetmedim kendimi. hani'sımsıcak yuvanız'diyor ya tam olarak öyle. Sunay abla hiçbir zaman despot bir müdür olmadı hatta müdür denemez anne,abla,arkadaş,dost,sırdaş vb.. hakkını ödeyemem hiçbir şekilde. Fatih abi güler yüzlülüğüyle en çokta güvenirliliğiyle harika bir adam. Nazillide tek özleyeceğim yer yurdum. burdan ayrılmak veda etmek çok zor. tartışmasız nazillinin en iyi yeri burası. yemekleri olsun temizliği olsun ilgi alaka muazzam.. Sizi çok özleyeceğim sık sıkta gelicem. Sizi çok seviyorum Nazillideki annem ve babam :)
Özlem Alkaya (01/06/2017 21:48)
Konu : İkinci evime veda:(
Mesaj : Aslında ben nasıl başlayacağımı bilmiyorum.Çünkü 5 yılını burada huzurla geçirmiş biri olarak çok şanslıyım.Sunay ablam canım yurt müdürü olmadı bana hiç bir zaman zor durumlarımda annelik yaptı tercihlerimde ablamdı bir derdim olduğunda dosttum.Hakkını ödeyemem asla.Bu 5 yıl burada kaldıysam onun sayesindedir.Fatih abim Sunay ablam çok seviyorum sizii. Bugün veda ederken gönül rahatlığıyla diyorum ki iyiki Veraya uğradım iyiki sizlerle yolum kesiştii. Beni 5 yıl boyunca rahat ettirdiğiniz koruyup kolladığınız NAZİLLİ deki ailem olduğunuz için çok teşekkürler.Kendinize iyi bakın. Beni unutmayın :)
BENSU ŞENDERBENT (01/06/2017 21:33)
Konu : Nazillideki evime veda..
Mesaj : Buraya bu satırları yazmak o kadar zor ki... 4 yıl boyunca bu yurtta yaşadıklarımı kelimelere dökmem imkansız. İlk geldiğim günü hatırlıyorum da buraya nasıl alışırım nasıl geçer bu yıllar diye düşünüyordum ama Sunay ablam ve Fatih abim bana bir aile oldular hayatımın en güzel yıllarını burda geçirdim iyi ki sizin gibi güzel insanları tanıdım geçer mi dediğim günlere şimdi keşke gitmesem diye üzülüyorum. Herşey için çok teşekkür ederim sizi çok seviyorum ve çok özleyeceğim..
Hatice Coşkun (01/06/2017 20:16)
Konu : Nazillideki Aileme Veda
Mesaj : Merhaba Nazillide ki güzel ailem... Sunay ablam... Fatih abim... Sizin bize olan ilginiz,alakanız o kadar güzel o kadar içtendiki bana aileme aratmayan bi ikinci aile oldunuz. Yeri geldi ağlamalarıma yeri geldi gülmelerime eşlik ettiniz siz o kadar güzel insanlarsınız ki buraya ilk geldiğimde o kadar yadırgadım burayı yargıladım ama siz bana destek olup bu günleri en güzel şekilde geçirmemi sağladınız.Sunay ablacım seninle oynadığımız batak o kadar eğlenceli ve güzeldi ki en güzel mağlubiyetlerimdi.Tabi Fatih abinin seni bizden kıskanıp oyunumuzu sabote etmelerini saymıyorum.Siz birbirinizi o kadar güzel seviyosunuz ki bizde sizin sevginizle aydınlanıyoruz. Sizin destenizde sevginizde sonsuz bize. Bende sizi bi ömür böyle hatırlayıp,aynı sevgiyle bağlı olucam.Bu arada benden kurtulduğunuzu sanmayın her an tekrar gelebilirim malum Antalya şurası :) Sizi çok seviyorum Herşey için sonsuz teşekkürler:)
Seda Tüfekçi (01/06/2017 20:00)
Konu : İkinci evime veda:(
Mesaj : Sevgili Fatih abi ve Sunay abla; bu yurda ilk gelişimdeki sıcak ve sevgiyle beni karşılamanız daha dün gibi aklımda. Sayenizde koskoca dört yılı ailemden uzakta kalarak geçirmişim gibi hiç hissetmedim. Hastalandığımda, üzüldüğümde hep benimle ilgilendiniz. Nazilli'ye alışmamda ki en büyük etkenlerden biri oldunuz. Vera benim ikinci evim siz de benim ikinci ailem oldunuz. Her şey için çok teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın...
ECE (01/06/2017 19:25)
Konu : NAZİLLİDEKİ EVİM
Mesaj : Nazilli''ye geldiğimde çok afallamıştım. Çünkü ilk defa ailemden ayrı bir yerde bir hayat geçirecektim tam 4 yıl geçirecektim... Vera''ya 3. senemde geldim ama keşke daha önce gelseydim dedim hep. İki senedir bu yurtta kalıyorum ve herşeyinden çok memnunum. Sıcacık gülen yüzleriyle Fatih abicim ve Sunay ablacım sayesinde burada yaşamak daha da kolaylaşıyor. Ayrıca yemekhanedeki ablalarımız bize kızları gibi davranıp her derdimizi çeken kat görevlisi ablamız hepinizi çok seviyorum.Bizim her derdimizi dinlemeleri, hastalığımızda hastaneye götürmeleri en önemliside insan yerine koyup yüzümüze hep gülmeleri beni çok mutlu etmiştir her zaman. Hele ki Sunay ablamın bize annemiz gibi kollarını açıp sarılmalarını asla unutamam... Bana bu kadar guvendiğiniz için size ne kadar teşekkür etsem azdır.
Tekrar okumaya başlasam burada 4 yılımı da vera ''da geçirmek isterdim. Gülen yüzünüz, öğütleriniz, sarılmalarınız, bizi sevdiğiniz ve sıcacık bir yuva açtığınız için size sonsuz teşekkürler... Sizleri çok seviyorum ve çok özleyeceğim..
Mediha Özçelik (30/05/2017 21:35)
Konu : ikinci aileme veda
Mesaj : Bunu yazmak nasıl zor nasıl üzüntülü anlatamam. hele birde bu ikinci yazışınızsa... Ben buradan mezun olup tekrar gelenlerdenim. Başka yeri değilde burayı tercih ediyorsam düşünün nasıl sevdiğimi. 4 yıl önce nasıl geçecek burada zaman derken dgs ile tekrar geldim. Öyle sıcak öyle samimi ki bir başka yere alışamazdım zaten. burası bir yurt değil adeta bir ev, yuva, aile... Sunay ablamla Fatih abim anne babam gibi oldu bana. Filiz annemden bassetmezsem olmaz. o da kendi kızı gibi sevdi beni. yani buraya ne yazarsam yazayım bitmez düşüncelerim. ben çok alıştım nazilliye bu evime. nasıl veda edicem en ufak fikrim yok. umarım yolum hep düşer benim güzel evime...
melis büyüksöylemez (30/05/2017 21:26)
Konu : İkinci evime veda
Mesaj : 4 yıl önce buraya ilk geldiğimde nasıl alışacağım nasıl yapacağım diyordum.Şimdi ise buradan nasıl ayrılacağımı düşünüyorum.Vera yurdu benim ikinci evim oldu.Başta Sunay abla Fatih abi olmak üzere ailem oldular, her zaman güler yüzlü oldular ve her ne olursa olsun yanımızda oldular,onlara sonsuz teşekkür ediyorum.Nazilliye bir daha gelsem yine tercihim Vera olurdu.İkinci evimi çok özleyeceğim..
yurt rehberi (09/02/2017 21:33)
Konu : teşekkürler
Mesaj : Merhabalar,
Yurt rehberi olarak Vera kız yurdunu inceledik.
http://yurt.unibilgi.net/yurt/nazilli-ozel-vera-kiz-ogrenci-yurdu/ Nazilli'de eğitime verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ediyoruz.
melek (14/01/2017 11:38)
Konu : TEŞEKKÜRLER
Mesaj : bir anne olarak sizi tanımak nazillinin bana kazandırdığı en büyük şanstı.kızımı size emanet etmekle hayatımda en büyük mutluluğu 4 yıl sonra mezun olmasıyla yaşadım.4 yıl boyunca birlikte geçen zaman içinde yurdunuz tam anlamıyla bir ev havasında ve ev sıcaklığında idi.kızım her defasında anlata anlata bitiremedi.çok memnun kaldık.herkese tavsiyem nazillide yurt arıyorsanız en iyi yurt vera kız yurdu.başta sunay hanım olmak üzere hepinize teşekkür ederim.
mustafa çam (17/11/2016 20:03)
Konu : TEŞEKKÜRLER YURDUNUZA
Mesaj : SAYGIDEĞER SUNAY HANIM VE FATİH BEY.YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ARAŞTIRMALARDAN SİZİN YURDU ÖNERMİŞLERDİ BİZE 4 YIL ÖNCE.VE BİZ DE EŞİMLE KIZIMIZI SİZE BIRAKIP GİTMİŞTİK.4 YIL SİZİN SAYENİZDE SU GİBİ AKIP GİTTİ.NE KADAR DOĞRU BİR KARAR VERMİŞİZ.GÖZÜMÜZ SİZİN SAYENİZDE HİÇ ARKADA KALMADI.ÇOK MEMNUN KALDIK 4 SENE BOYUNCA.BİR KIZ BABASI OLARAK YAPMIŞ OLDUĞUNUZ EMEKLERİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKSINIZ.SAYGILAR SİZE.
fatma HORUZ (17/06/2016 22:18)
Konu : Evim
Mesaj : Nazilliye degisim programı farabi ile geldim.1 yıllık eğitim için.her öğrencinin yaşamış olduğu sitresli bir süreç oldu kalacak yer,yurt ayarlamak işi.Ş.urfa'da internet üzerinde nazzilli de ki tüm yurtları buldum ve tek tek aradım.hiç görmediğim Vera kız öğrenci yurdunda kalmaya karar kıldım.Enterans telefon görüşmesi yaptığım kişi yurdun sahibi Fatih abiydi.o kadar içten ve samimi ve içten konuşmuştu ki o an karar vermiştim.Telefon görüşmesinde yurt için söyledikleri hizmetleri fazlasıyla yerine getirdi.En ufak bir bir problemimizi göz ardı etmeden ilgilendi.hasta olduk hastahaneye götürdü.yurt yurt değildi benim için evim gibiydi.Gibi değil evimdi.çalışan ablalarimizn güler yüzleriyle yediğimiz yemekten içtiğimiz suda mutluluğu yaşadık.Derya ablanin yaptığı yemekler sıcacık ev yemigiydi.Bir de sunay ablamiz Fatih abimizin eşi.Bir anne sefkatiyle kucak açtı bize her derdimizi dinledi.üzüntümüz u mutlulugumuzu paylasinimiz oldu.Her şey için onlara teşekkür ediyorum.bize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı.Bir daha Nazilli ye gelsem gözü kapalı gideceğim tek yer Vera kız yurdudur...
Seren (15/06/2016 13:36)
Konu : Ailem..
Mesaj : Başta fatih abi ve sunay abla olmak üzere buradaki herkes bizim annemiz babamız her şeyimiz oldu.. hasta olduğumuzda , mutlu olduğumuzda , üzüldüğümüzde hepsi her anımızda vardı.. her güzel ve kötü şeyi beraber yaşadık ve atlattık.. 4 yıl boyunca iyi şeyler yapmamızı iyi arkadaşlar edinmemizi sağladılar. Burası yurt değil ev ev mutluluk yuvamız :)
Dilek (13/06/2016 14:08)
Konu : ikinci evim
Mesaj : 4 yıldır ve ömür boyu ailem olarak kalacak güzel ailem.. 4 yıldır kendi evimden daha rahat olduğum yer.. bütün sorunlarımızla bütün dertlerimizle hiç of demeden ilgilenen kendi derdiymiş gibi üstlenen güzel insanlar...sizi çok seviyorum.. evlensem de 2.ailem olarak kalacaksınız hep. ömrüm boyuncada asla unutamayacağım insanlar olarak kalacaksınız. Fatih abimm Sunay ablamm sizi cok seviyorum ve bu güzel 4 yılım için size teşekkür ediyorum..
Buse (13/06/2016 13:41)
Konu : Nazillide ki Ailem
Mesaj : Ben buraya ikinci yılımda geldim. Keşke diyorum en başında buraya bu sıcacık aile ortamını bize sunan bu yuvaya gelseymişim. Bizi bir anne baba gibi saran her derdimizle ilgilnen her zaman yanımızda olan Fatih abimiz Sunay ablamız çok teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum.
merve erdoğan (13/06/2016 13:35)
Konu : iyiki vera
Mesaj : benım dört yıllık kocaman ailem. evet sıcacık yuvam benım en guzel anılarım. ıyıkı tanıdım sızı Sunay ablam Fatih abım bu bır veda degıl yıne görusecegız. emeğiniz hakkınız cok. sizi cok sevıyorum...
özlem evrensel (13/06/2016 13:30)
Konu : ikinci evim
Mesaj : burada geçirdiğim 4 yıl boyunca benim ikinci evim ailem oldunuz onların eksikliğini hiç ama hiç aratmadınız
dört yılımın en güzel günlerini burada geçirdim
sizleri tanıdığım için çok mutluyum iyi ki burada kalmışım sizleri çok seviyorum gideceğim üzülüyorum sizleri çok özleyeceğim
emel (12/06/2016 12:31)
Konu : Sıcacık yuvamız vera:)
Mesaj : Bur da geçirdiğim dört yıl boyunca ailemin eksikliğini bana aratmayan,ellerinden geldiğince bize yardımcı olmaya çalışan her türlü sıkıntımıza koşan güzel insanlar...
Sizi tanıdığım için çok mutlu oldum,bur da yaşadığım güzel günleri ve sizleri çok özleyeceğim.Sizi çok seviyorum...
 4 
YORUMLAR
    
İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL: 0 256 315 64 82

Cep: 0 532 498 55 93

0 530 286 40 67