KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR
2018-2019 YILI KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Ziyaretçi Defteri-Yorumlar


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

sedat canatar (12/10/2018 10:19)
Konu : TEŞEKKÜR EDERİZ
Mesaj : 4 YIL SÜRESİNCE KIZIMIZA KENDİ KIZINIZ GİBİ BAKIP BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE GÖSTERDİĞİNİZ BÜTÜN EMEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.BİR BABA OLARAK ÇOK MEMNUN KALDIK 4 YIL BOYUNCA.HERŞEY İÇİN ÇOK AMA ÇOK SAĞOLUN VAROLUN.İYİ Kİ SİZE EMANET ETMİŞİZ KIZIMIZI...BENCE NAZİLLİNİN EN İYİ YURDUSUNUZ.
Hatice Karaman (04/07/2018 14:07)
Konu : Huzurlu Yuva
Mesaj : Bu yurda ilk adımımı attığımda o kadar tedirgindim ki. Aileme veda etttiğim zaman onlar omadan nasıl devam edicem diye düşünüyordum ama Fatih abi ve Sunay abla bana o kadar içten davrandılar ki. Bize o kadar titizlikle sevgiyle yaklaştılar ki burdaki ailem oldular. bir sıkıntımız olduğu zaman her zaman kol kanat gerdiler bize güvende hissettirdiler.Malesef her güzel şeyin sonu olduğu gibi burdan ayrılırken bir sürü güzel anılarla veda ettim. 3 yılı geride bıraktım. Sizi çok seviyorum naziilideki ailem iyi ki varsınız. Gerçekten buraya gelince pişman olmıcaksınız çünkü sizi burda bekleyen kocaman bir aile var :)
Fatma Ekşi (06/06/2018 19:27)
Konu : Güzel evim
Mesaj : o kadar sıcak bir ortamda iki yıl geçirdim ki herşey güzeldi iki yıl boyunca sanki kendi ailemle yaşıyormuşmuşum gibi yaşadım.her güzel şeyin sonu olduğu gibi bu güzel günlerinde sonuna geldim keşke daha da kalmak nasip olsaydı.Çalışanlarınız olsun siz olsun hepiniz ailem oldunuz.iyiki burayı sizi tercih etmişim bundan bi kere bile pişmanlık duymadım.iyiki tanıdımm sizin gibi güzel insanları.
melis kösecik (06/06/2018 11:28)
Konu : en güzel iki yılım
Mesaj : ilk geldiğim günü dün gibi hatırlıyorum... o kadar sıcak bir ortam oldugunu ilk adım attığımda hissetmiştim. Acısıyla Tatlısıyla en güzel zamanlarımı verda geçirdim... sizi tercih etmekten bir gün bile şüphe etmedim... çalışanlarıyla olsun emekleriyle olsun çok güzel insanlarsınız... sizleri tanımak çok güzeldi... şimdi ise veda zamanı ansızın nazilliye geldiğim zaman ilk adım atacagım ikinci evim... tantuniyi biberli ekmeği özlediğim zaman tebessüm bir gülücükle nasıl özlemimi yatıştırdığım en güzel evim :)
Semanur Tezcan (02/06/2018 11:09)
Konu : VERAYA VEDA
Mesaj : Vera ya yurt demek kesinlikle haksızlık olur burası benim ikinci evim oldu. Eve gittiğimde ilk özlediğim yer. Nazilli de ki en güzel anılar, samimi arkadaşlıklar ,güler yüzlü Fatih abi ve Sunay abla ..Bizimle kendi çocukları gibi ilgilenen diğer çalişanlar. İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.. :)
gizem (02/06/2018 11:01)
Konu : evimin yokluğunu hissettirmeyen güzel yurdum
Mesaj : 2 yılımı dolu dolu ve çok güzel geçirdim sizlere çok teşekkür ederim iyi ki buraya gelmişim. acısı tatlısıyla bitirdim ve bana güzel insanlar tanımaya aracılık ettiğiniz için teşekkür ederim Sunay ablacım ve Fatih abicim :)
NEHİR CEYLAN (31/05/2018 20:00)
Konu : VERAYA VEDA
Mesaj : DOLU DOLU 2 YILIM EN GÜZEL GÜNLERİM EN GÜZEL DOSTLUKLARI KAZANDIĞIM BENİM 2, EVİM :) İYİ Kİ GELDİM İYİ Kİ SİZLERLEYDİM.. TEŞEKKÜR EDERİM VERA AİLESİNE
saliha Bandırmacı (31/05/2018 19:54)
Konu : İYİ Kİ BURDAYDIM
Mesaj : İlk geldıgınde cok zorlanıyosun ama sıcak bır yer bulabılmek cok onemlı calısanlarınız ve herkes ile yeterınce ılgınız cok guzel iyi ki burdaydım 2 yıl bıttı ve nazıllıde ozleyebılecegım yerler arasında vera da var ilginiz ve dusunceli davranısınız ıcın tesekkur ederim
Şeyda Kale (31/05/2018 17:41)
Konu : Bir Ayrılık Şarkısı Seç
Mesaj : Bana evimden sonra sıcak bir ortamı kurduğunuz için, iyisiyle kötüsüyle yaşadığım her duyguda yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bana her zaman en güzel oda arkadaşlarını verdiniz ama en büyük üzüntüm efsane sağ 6'da bu kadar az kalmamdır... Özelikle Nokta ve Ümriye'yi bu kadar geç tanımam. Düşünsenize Nokta ve Ümriye'yi tanımadan gittiğimi. Düşüncesi bile kötü. Yüksel, Merve, Cansın, Cansel, Mehtap, Merve ve Nisa'yı tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki Vera! Hepinizi ve bahçenizi çok seviyorum :)
EZGİ NUR MENGECİ (31/05/2018 12:05)
Konu : ACISIYLA TATLISIYLA
Mesaj : Sanki yurtta değil de kendi evinizde kalıyormuş hissi uyandıran, sımsıcak bir aile ortamı :) ağlayarak gelirken ağlayarak gitmek.. koskoca dört yılın nasıl geçtiğini asla anlayamamak.. Anlatılmaz yaşanır bir yer :) sizi çook seviyorum,iyiki varsınızz
ÜMRİYE DİNÇEL (31/05/2018 11:33)
Konu : NE VEDASI
Mesaj : İlk geldiğinde zamanın burada nasıl geçeceğine nasıl aileni eski çevreni göremeden bilmediğin bi yerde tanımadığın insanlarla uyum sağlayacağını sorgular durursun. Ama bu düşünce Sunay abla ve Fatih abiyi birazcık bile olsa tanıdığında hemencecik son bulur. Sunay ablayla sohbetlerini özlersin.Fatih abiyle yorum yapmaları. Bir fincan kahveyi özlersin.Dostunu özlersin, Nisayı özlersin Noktayı Adanalısını İzmirlisini bile özlers özlersin. Kısacası gelmek zor olur belki Veraya fakat gitmek hiç bu kadar zor olmamıştır. SICAKLIĞINIZI ÖZLİCEM EN SIKI SARILMALARIMIZI. SİZİ ÖZLİCEM. KOCA DÖRT YILIMI... İYİ Kİ VERA ...
Gülşah Ağaç (28/05/2018 11:20)
Konu : VEDALAR OLMASA
Mesaj : 4 yıl.. Aslında kısacık ama upuzun zaman . Nasıl geçer ne yaparım diye düşünürken bu güzel zamanlarımın çok çabuk geçmesi üzüyor.. Güzel dostluklar , arkadaşlıklar kazandım burada .. Her şeyin ötesinde iyi günümde de kötü günümde de yanımda olabilecek bir abla abi.. Çok güzel insanlar tanıdım burası ikinci evim oldu.. Vedalar olmasa.. Her şey için 4 yılım için çok çok teşekkür ederim..
Merve Bahtiyar (27/05/2018 18:37)
Konu : VERAYA VEDA
Mesaj : İlk geldiğimde korkak, meraklı bir o kadar da heyecanlıydım. Ev ortamından etkilenip burayı tercih ettim ve 2 yıl boyunca bu seçimimden hiç pişman olmadım. Her ne kadar her ilk zamanlar her hafta İzmir'e gidip gelsem de ikinci evim burası oldu :)) Önce Fatih abi ve Sunay abla gibi iyi insanlar tanıdım sonra güzel dostluklar kazandım. Şimdilerdeyse gideceğim için üzülüyorum :(
Demet İyiol (27/05/2018 18:07)
Konu : ACISIYLA TATLISIYLA
Mesaj : Nasıl anlatılır ki burada o güzeli 4 yılım. ilk geldiğim günü hatırlayıp son gideceğim günleri sayıyorum şuan. İlk günlerimde heyecandan aileme yuvama gitmek için gün sayarken şimdide üzülerek gün saymak. ilk seneden dördünce seneye böyle duygular yaşatan buradaki güzel insanlara o kadar minnettarım ki. Büyüdüğüm, geliştiğim, ağladığım,güldüğüm,heyecanlandığım yeri gelip ne yapacağımı bilemediğim günleri hep burada geçirdim. Hayatımda tanıyabileceğim en yüreği bol, en içten,güler yüzlü tatlı insanlar Koyuncu ailesi. Tabi o ailenin bir ferdi olarak onları tanıdığım gün en şanslı günümdür. Buradan teşekkürler o kadar hafif gelir ki onlara. Hayatımda ki dönüm noktalarının en büyüğünde bana destekçi oldukları için haklarını asla ödeyemem. Ben buradan ayrılırken hatırlarında güzel bir tebessümle hatırlanmak benim onlara en büyük teşekkürüm olur. Her güzellik sizinle olsun. Sevgiler deli dolu Demonuz !!
beyza özdem (26/05/2018 20:49)
Konu : TEŞEKKÜRLER VERA
Mesaj : İki yılımı bu güzel yurtta geçirdim.Güzel dostluklarla için de çalışanlar olsun müdürlerimiz olsun hepsi cana yakın güzel insanlar gerçekten hepsini ailem gibi seviyorum.Yurdu tercih edecek olanlara hiç süpheşiz öneriyorum.Ayrılacak olmama fazlaca üzülüyorum.HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER VERA İYİKİ SİZİ TERCİH ETTİM.
Kübra Kocaman (26/05/2018 19:29)
Konu : Vera ve güzel olan herşeye elveda
Mesaj : İlk geldiğim anda hissettiğim ve bu dört senenin sonunda daha da iyi hissettiğim duygu.Bir öğrenciye lazım olan şey.. Evinden yabancı, ailenin olmadığı yabancı bir yerde sana aileni aratmayacak insanların olması. Vera Kız Yurdu işte bu noktada benim en büyük şansım oldu. Gerek Sahipleri Fatih Abim ve Sunay Ablam olsun, gerek çalışanları, yemekleri, düzeni kısaca herşeyi ile bana evimi aratmadı. Evimin sıcaklığını bana sundular. Çok güzel anılarla buradan ayrılıyorum. Herşey için teşekkürler VERA :)
Duygu Şahin (26/05/2018 17:18)
Konu : TEŞEKKÜRLER VERA
Mesaj : Buraya ilk geldiğim gün hissetmiştim sıcaklığı. İlk geldiğim gün nasılsa şu anda aynı.. Bana en güzel zamanlarımı ve güzel dostuklarımı kazandırdığı için vera iyi ki var. Söylendiği gibi sımsıcak yuvamız teşekkürler vera.
SERPİL BEKİRBAŞOĞLU (26/05/2018 17:08)
Konu : İkinci Evim
Mesaj : Nazilliye ilk geldiğimde burada zaman nasıl geçer diye düşünürken Veranın önünde buldum kendimi bahçesinden içeri adım attığımda dedim ki burası benim ikinci evim.Fatih abi ve Sunay ablayı da gördükten sonra sanki hiç yabancı değilmişim gibi hissettim.Acısı tatlısıyla 2 yıl burada herşeyi beraber paylaştık ve sağolsunlar Fatih abi ve Sunay abla her zaman bize destek oldular biz burada her zaman geniş bir aile olduk , çalışanlarının samimiyeti ,güzel yemekleri ,bahçede çay sefalarımızı hiç unutmayacağım .İleride tekrar ziyarete geleceğim ikinci evim ve buradaki ailem sizi çok seviyorum Allaha emanet olun :)
Esra Furat (26/05/2018 16:35)
Konu : Güzel evim
Mesaj : Nazilliye ilk geldiğimde cansız sokaklar gri evler vardı hep çevremde ama bir yurt vardı ki canlı parlak sımsıcak.. Diğer yurtlara nazaran daha güzel.Yemeğiyle olsun ısıtmasıyla olsun güler yüzlü çalışanlarıyla olsun herşeyi ile bambaşka yurdumuz.Ve en önemlisi Sunay ablanın annemiz Fatih abininde babamız olması.Arkadaş olabilmeleri her konuya çözüm odaklı yaklaşımları. Yeni gelecek öğrenciler ne kadar şanslı olacaklarını tahmin bile edemez.Her neyse iyi ki varsınız Vera Ailesi..
Simge Öztürk (26/05/2018 16:00)
Konu : BU Bİ VEDA DEĞİL
Mesaj : Nasıl başlasam bilemiyorum ama sanırım ilk günden başlasam en iyisi ben kapıda ağlarken içeri sarılarak beni içeri alan Sunay ablam sürekli gülen yüzü, her gidenin arkasından dolan gözleri,renk renk kıyafetleri..Nazillideki babam Fatih abi gözünden hiç bişey kaçmayan pür dikkati, bişey istesek tamam abicim demesi,sınava gönderirken 100 alın gelin demesi,herşeyi hemen farketmesi(1 kiloyu bile)hepsi için size teşekkür ediyorum ve hiç birini unutmayacağım.İyi kötü günlerimde hep yanımda oldunuz .Sizi çook seviyorum,hep mutlu kalın!!
 1 
YORUMLAR
    
İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL: 0 256 315 64 82

Cep: 0 532 498 55 93

0 530 286 40 67