KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR
2021-2022 YILI KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Hakkımızda

NAZİLLİ'DE HİZMETTE SAMİMİ ÖZEL VERA KIZ ÖĞRENCİ YURDU

    T.C.Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Özel Vera Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak hizmet veren yurdumuz kız öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre projelendirilip deprem yönetmeliğine uygun olarak imarı yapılmış ve sigortalandırılmıştır .
   Amacımız ; her geçen gün artan tecrübemizle değerli öğrencilerimizi evlerindeymiş gibi rahat etmelerini sağlamak ve ailelerin uzaklardaki evlatları için gönüllerini huzurlu ve güvenli kılmaktır . 
   Vera Kız Öğrenci Yurdu olarak en çok önem verdiğimiz konu çocuklarımızın mutlu ve huzurlu bir ortamda öğrenimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktır . Bunun için 2- 3 kişilik olarak düzenlenmiş odalarımız bulunmaktadır . Odalarımızın içinde sadece o odada kalan öğrencilerimize ait banyo ve tuvalet bulunmaktadır .    Ayrıca her dairenin kendine ait bir oturma odası , uydu bağlantılı televizyonu , büyük bir balkonu ve buzdolaplı mutfağı bulunmaktadır . Her dairenin temizliği düzenli olarak temizlik görevlisi tarafından yapılır .
   Yurdumuzun en üst katında öğrencilerimize huzurlu bir çalışma ortamı sağlayan harika Nazilli manzarası olan etüd salonumuz bulunmaktadır .
   Öğrencilerimiz sınırsız wireless internet erişiminden faydalanırlar . Ayrıca bilgisayarı olmayanların faydalanabileceği internet odamız da bulunmaktadır .
    Vera Kız Öğrenci Yurdu 24 saat kamera sistemi ve gece güvenlik görevlisiyle her saat konrol altındadır . Yurdumuzda kalan öğrencilerimize verilen giriş – çıkış kartlarıyla bu güvenlik sistemi tekrar denetlenir .
   Sıcak su ve kalorifer hizmetimiz aksamadan devam eder .
   Öğrencilerimizin en küçük bir rahatsızlığında onlarla ilgilenen yurt personeli 24 saat hizmetlerindedir . Gerektiğinde hemen en yakın sağlık kuruluşuna götürülürler 
   Vera Kız Öğrenci Yurdunun İsabeyli yerleşkesine ücretsiz öğrenci servisi bulunmaktadır . Öğrencilerimiz 10 dakika uzaklıktaki İsabeyli yerleşkesine kapımızın önünde servise binip dönüşte de kapımızın önünde inerek gidip gelirler .Ayrıca Yurdumuz Sümer Kampüse yürüyerek 7 dk.mesafededir
   Lütfen Vera Kız Öğrenci Yurdu‘nu görmeden karar verip çocuğunuzu kaydettirmeyin . Ve en önemlisi karar vermekte acele etmeyin .

      Sizleri en samimi hizmeti sunmak için bekliyoruz …..

YORUMLAR
    
İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL: 0 256 315 64 82

Cep: 0 532 498 55 93

0 530 286 40 67